Programlar

SketchUp Pro 2020 v20.1.235 FULL İNDİR x64

SketchUp Pro 2020 Program Arayüzü Görseli
SketchUp Pro 2020 Program Arayüzü Görseli

Bir zamanlar Dev GOOGLE firmasının adı altında yayınlanan 3D modelleme ve grafik çizimlerinde yararlanabileceğiniz Sketchup Programının Sketchup Pro 2020 sürümünü Mühendis Çekmecesi Farkı ile sizler için hazırladık.

SketchUp Pro artık çok daha esnek bir hal aldı. Günümüzde özellikle mimarlık öğrencilerinin tasarımlarını hızlıca yapmalarına imkan veren Program sayesinde sizlerde artık gönlünüzce rahat kullanım kolaylığıyla tasarımlarınızı hazırlayacaksınız. SketchUp Pro ile hem amatör hem de profesyonel tasarımcılar, mimarlar, mühendisler diledikleri gibi çizim yapabilirler. Özellikle Mimarlık Okuyan Kardeşim SketchUp Pro ile istediği her şeyi tasarlayabiliyor. 

Sizde bir mimarlık öğrencisi iseniz veya henüz sketchup pro yu deneyimlememiş bir mimar iseniz sizlere mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Program içinde crack Mevcuttur. Program 64 Bit Sürümdür.

İndirme Tamamlandıktan Sonra Kuruluma Başlamadan Önce Antivirüs Yazılımınızı ve İnternet Bağlantınızı Kapatmayı Unutmayın.

MediaFire İndir

Sketchup Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız…

Diğer Programlarımız İçin Tıklayınız…

Kaynak
Kaynak
Daha Fazla Göster

Sıraceddin Eker

Mühendis Çekmecesi Kurucu Üyesiyim. 2017 Yılından Bu Yana Platformda Yazarlık ve Yönetim Üzerine Uğraşıyorum. Ayrıntılı Bilgilerime Linkedin Profilimden Ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu